TAKIMI I TRETĖ I KOMIISIONIT PĖR ZHVILLIMIN E QĖNDRUESHĖM TERRITORIAL NĖ BRUKSEL“Fuqizimi i Femrės nė Rajonet Euro Mesdhetare” dhe “Radikalizimi i Dhunės Ekstreme tek tė rinjtė “, ishin ēėshtjet kryesore tė takimit tė tretė tė Komisionit pėr Zhvillimin e Qėndrueshėm Territorial, i organizuar nga Asambleja Lokale dhe Rajonale e Euro Mesdheut ARLEM .