PROGRAMI I TRANSPARENCES

some image

Mbi Miratimin e Buxhetit pėr vitin 2018

MBI MIRATIMIN E BUXHETIT TĖ KĖSHILLIT TĖ QARKUT KORĒĖ PĖR VITIN 2018 Vendimi  Vendimi 2 Buxheti  Llogaritja e tė ardhurave  Mbi miratimin perfundimtar te Programit Buxhetor afatmesem 2018 -2020 Shėrbimet publike ...

some image

Programi i Transparencės sė Kėshillit tė Qarkut Korēė

Programi i Transparencės Nė pėrputhje me ligjin Ligjin 139 /2015 “Pėr organizimin dhe funksionimin e njėsive tė vetėqeverisjes vendore” dhe tė nenit 7 tė ligjit nr. 119/2014 “Pėr tė Drejtėn e Informimit” ėshtė pėrgatitur programi i transparencės pėr...