Ekspozitat "100 vjet Kartmonedhė" dhe "Publikimi i Pullės Shqiptare" nė 100 Vjet Krahinė AutonomeKėshilli Qarkut Korēė nė bashkėpunim me Bankėn e Shqipėrisė dhe Postėn Shqiptare ēeli Ekspozitat "100 Vjet Kartmonedhė" & " Publikimi i Pullės Shqiptare" nė 100 Vjet Krahinė Autonome.